Show menu

Karrier - A café+co Kft. 1992 óta meghatározó szereplője a magyarországi automata üzletágnak. Cégünk folyamatos fejlődését az innováció, a dinamikus csapat és tőkeerő garantálja.

Árufeltöltő

Főbb feladatok, munkák:

Partnereinknél levő kávégépek, ital- és ételautomaták töltésére, tisztítására, takarítására, apróbb hibák elhárítására keresünk elhivatott munkatársat.

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, teljes munkaidős állás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Egy nemzetközi cég háttere, tapasztalata, stabilitása
  • Korrekt bérezés
  • Jó hangulatú, összetartó, fiatalos csapat
  • Céges autó és mobiltelefon.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Munkájára, valamint a tisztaságra igényes, elhivatott munkavállaló
  • Adminisztrációban precizitás
  • Kulturált megjelenés és kommunikáció
  • Hajlandóság új ismeretek elsajátítására
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Jó problémamegoldó készség
  • "B" kategóriás jogosítvány és gépjármű vezetői tapasztalat

Technikus

Elkötelezett munkatársat keresünk partnereink kávégépeinek, ital- és ételautomatáinak szervizelésére, valamint a műszaki hibák elhárítására.

  • Kávé- és egyéb automaták felújítása, programozása, beállítása
  • Felújítás közbeni hibafeltárások

  • Bejelentett, 8 órás főállás, hétvégi munkavégzés nincs
  • Teljes mértékben bejelentett jövedelem
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Munkavégzési hely: Alsónémedi központ

Elvárásaink:

  • Munkájára, valamint környezetére igényes, elhivatott munkavállaló
  • Pontosság az adminisztrációban
  • Kézügyesség, műszaki jártasság
  • Alapszintű elektronikai jártasság (multiméter alapszintű kezelés)
  • Alsónémedi vagy közeli lakóhely
  • Hajlandóság új készségek elsajátítására
  • Szakmai tapasztalat, de szívesen fogadjuk pályakezdők jelentkezését is.
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Nem szükséges nyelvtudás

Jelentkezni e-mailben vagy postai úton lehetséges.

café+co Ital- és Ételautomata Kft.

Magyarország
2351 Alsónémedi,
Ócsai út 7.
Email: allas@cafeplusco.hu

Személyes adatait természetesen bizalmasan kezeljük!

A 2018. 05.25-én életbe lépett Adatvédelmi Rendelet (GDPR) előírásai miatt csak azokat az e-mail-ben küldött álláspályázatokat tudjuk fogadni, amelyek a mindenkori érvényes álláspályázati e-mail címünkre érkeznek (link: https://cafeplusco.hu/karrier/). Azokat az e-mail pályázatokat, amelyeket más e-mail címeinkre küldenek (pl. cafeplusco@…. ) jogi okok miatt értékelés nélkül törlünk, nem továbbítjuk a megfelelő helyre.