Szerviztechnikus

A 25 éves café+co Kft. a magyarországi automatás üzletág meghatározó tényezője. Cégünk folyamatos fejlődését a munkájára igényes, lendületes csapat és a tőkeerő garantálja.

Főbb feladatok, munkák

  • Kávé- és egyéb automaták felújítása, programozása, beállítása
  • Felújítás közbeni hibafeltárások

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Munkájára, valamint környezetére igényes, elhivatott munkavállaló
  • Kézügyesség, műszaki jártasság
  • Megbízható, kreatív személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki végzettség
  • Alapszintű elektronikai jártasság (multiméter alapszintű kezelés)
  • Alsónémedi vagy közeli lakóhely

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, 8 órás főállás, hétvégi munkavégzés nincs
  • Teljes mértékben bejelentett jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Egy nemzetközi cég háttere, tapasztalata, stabilitása
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon korlátlan használat

Munkavégzés helye:

2351 Alsónémedi, Ócsai út 7.

Önéletrajz (fizetésigény megjelöléssel) küldése az allas@cafeplusco.hu email címre.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Alsónémedi, 2351 Ócsai út 7.